Titles you rated
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
My Fair PrincessRated ★ 5.0
Dong YiRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 3.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 3.0
TomatoRated ★ 3.5
Thousand Years of LoveRated ★ 3.5
The Outstanding WomanRated ★ 5.0
What's Up FoxRated ★ 5.0- Nine Tailed FoxRated ★ 1.0
Summer ScentRated ★ 3.0
MRated ★ 5.0- Star in My HeartRated ★ 5.0
Happy HomeRated ★ 5.0
KAIST Season 1Rated ★ 4.5- Kuk HeeRated ★ 4.0
My Sweet CityRated ★ 5.0
PhoenixRated ★ 3.5