Movies
Ratings
86
The RevenantRated ★ 1.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
BedevilledRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 2.5
2012Rated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 2.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Silent HillRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.5
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 3.5
Lights OutRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 5.0