Series
Ratings
156
Village Survival, the EightRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Free! Dive to the FutureRated ★ 2.5- 명탐정 코난 미방송분 1Rated ★ 3.5
Witch's CourtRated ★ 3.5
Super BandRated ★ 4.0- Searching for the Full MoonRated ★ 4.5
Hikaru no GoRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5
Sword Art Online: Extra EditionRated ★ 4.0
Chihayafuru 2Rated ★ 4.5
ChihayafuruRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
Ms. HammurabiRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
No Game No LifeRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.5