Titles you rated
A Quiet Place: Day OneRated ★ 1.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
The FlashRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5- Sunset in My HometownRated ★ 3.5
The EqualizerRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
The MediumRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 3.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 3.5