Movies
Ratings
820
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
I, Daniel BlakeRated ★ 5.0
GrandmaRated ★ 3.0
Frances HaRated ★ 2.5- BirthRated ★ 2.5
Lady BirdRated ★ 3.0
My Dear EnemyRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
NomadlandRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 3.0
Spirits' Homecoming, Unfinished StoryRated ★ 2.5
VivariumRated ★ 3.5
Three SistersRated ★ 4.0
Park Hwa-youngRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 5.0
Voice of SilenceRated ★ 3.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 4.0
A Man Called OttoRated ★ 3.0