Titles you rated
WhiplashRated ★ 4.0
New TrialRated ★ 3.5
MommyRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
My GirlRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
Innocent WitnessRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
ChefRated ★ 3.0
The Best OfferRated ★ 5.0
MissingRated ★ 3.0
BurntRated ★ 3.0
Phantom DetectiveRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 3.5