Series
Ratings
57- Bloody Game Season 3Rated ★ 5.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5- UMA GAMERated ★ 2.5
대학전쟁Rated ★ 4.0- AccompliceRated ★ 4.0
The Time HotelRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Culinary Class WarsRated ★ 4.5
Parasyte: The GreyRated ★ 4.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 5.0
Prison SchoolRated ★ 3.0- The Lost RoomRated ★ 3.0
The Devil's PlanRated ★ 3.0
Bloody Game Season 2Rated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 3.5
The Black Sheep GameRated ★ 2.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0
Zerosum GameRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0