Titles you rated
The WailingRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
DreddRated ★ 3.0
Batman ReturnsRated ★ 3.5
HellboyRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
CarsRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 3.0
The TreacherousRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Clash of the TitansRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.5
Independence DayRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 4.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Evan AlmightyRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0