Movies
Ratings
348
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.0
WantedRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 3.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 3.0
We Bought a ZooRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 2.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 5.0
Memories of MatsukoRated ★ 3.5
The Classified FileRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0