Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 1.5- And Then There was One YurikoRated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 4.5
Class of LiesRated ★ 2.5- The Two WomenRated ★ 3.5
Mr. PlanktonRated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 3.0
Shopaholic LouisRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Sweet Tooth Season 1Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Death's GameRated ★ 2.0
ScandalRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.0