Titles you rated
Incomplete LifeRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 1.0
The LegendRated ★ 4.0
WeedsRated ★ 3.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.0
Gu Family BookRated ★ 2.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 2.0
Reply 1988Rated ★ 2.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 2.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 3.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 0.5
Band of BrothersRated ★ 5.0