Titles you rated
Small Town RivalsRated ★ 2.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
A Good Lawyer s WifeRated ★ 3.0
Tell Me SomethingRated ★ 3.5
Coco Before ChanelRated ★ 3.0
Dance With The WindRated ★ 2.0
The Naked KitchenRated ★ 2.0
Little Black DressRated ★ 2.0
Lovers of 6 YearsRated ★ 2.0
Shall We Dance?Rated ★ 3.0
My Dear EnemyRated ★ 1.5
More Than BlueRated ★ 2.5
Before MidnightRated ★ 2.5
To Catch a Virgin GhostRated ★ 1.5
Shakespeare in LoveRated ★ 3.0
Girl with a Pearl EarringRated ★ 3.0
Erin BrockovichRated ★ 3.0
A River Runs Through ItRated ★ 3.5
The President's BarberRated ★ 3.0
Way Back HomeRated ★ 3.0