Titles you rated
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Love ForecastRated ★ 4.5
Coin Locker GirlRated ★ 3.5
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 3.5
The UnfairRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
The Adventures of JinbaoRated ★ 3.5
For the EmperorRated ★ 3.5
The Con ArtistsRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 4.0
The Butterfly Effect 3: RevelationsRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
Salut d’AmourRated ★ 4.0
The TreacherousRated ★ 3.5
ChappieRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.5