Titles you rated
In TimeRated ★ 2.5
The InternRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
LucyRated ★ 3.0- +1Rated ★ 2.5
Paranormal Activity 4Rated ★ 3.0
Aachi and SsipakRated ★ 2.0
Gremlins 2: The New BatchRated ★ 3.0
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 3.5
Children of HeavenRated ★ 4.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 3.0
Horror Stories 2Rated ★ 3.5
OnceRated ★ 4.5