Series
Ratings
84
The Diplomat Season 1Rated ★ 4.5
The Diplomat Season 2Rated ★ 4.5
BargainRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 3.5
Beyond EvilRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
VincenzoRated ★ 3.0
Black DogRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 4.0
The Umbrella AcademyRated ★ 4.0
UnbelievableRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 4.5
Hotel Del LunaRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0