Movies
Ratings
185 Kung Fu Panda 4Rated ★ 5.0 Kung Fu Panda 4Rated ★ 5.0
 Mune: Guardian of the MoonRated ★ 5.0 Mune: Guardian of the MoonRated ★ 5.0
 1917Rated ★ 4.5 1917Rated ★ 4.5
 Jurassic WorldRated ★ 5.0 Jurassic WorldRated ★ 5.0
 Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0 Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
 JumanjiRated ★ 5.0 JumanjiRated ★ 5.0
 The Man from EarthRated ★ 4.0 The Man from EarthRated ★ 4.0
 The TuxedoRated ★ 4.0 The TuxedoRated ★ 4.0
 Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0 Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
 The Cabin in the WoodsRated ★ 3.5 The Cabin in the WoodsRated ★ 3.5
 Total RecallRated ★ 3.5 Total RecallRated ★ 3.5
 Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0 Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
 Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0 Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
 Source CodeRated ★ 4.0 Source CodeRated ★ 4.0
 Captain America: Civil WarRated ★ 4.5 Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
 Cast AwayRated ★ 4.0 Cast AwayRated ★ 4.0
 Monster HouseRated ★ 3.5 Monster HouseRated ★ 3.5
 National TreasureRated ★ 4.0 National TreasureRated ★ 4.0
 Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 4.5 Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 4.5
 CarsRated ★ 3.5 CarsRated ★ 3.5