Movies
Ratings
247
FuryRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Saw VRated ★ 3.5
The DescentRated ★ 3.5
Into the StormRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
Ong Bak 2Rated ★ 4.0
Jackass: The MovieRated ★ 4.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
Han Gong-juRated ★ 3.5
Bloody ReunionRated ★ 4.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 4.0
American PieRated ★ 5.0
PoongsanRated ★ 3.0
Saw IVRated ★ 4.0
Final Destination 3Rated ★ 3.5
The ExperimentRated ★ 4.5
One Missed CallRated ★ 2.0
Saw IIIRated ★ 2.5
Saw VIRated ★ 3.5