Titles you rated
CinderellaRated ★ 3.0
Paddington 2Rated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Color Me TrueRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5
GoosebumpsRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 5.0
Keys to the HeartRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.5
The PiperRated ★ 3.0
The KingRated ★ 4.5