Titles you rated
Sonic the HedgehogRated ★ 3.0
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 3.0
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 2.5
JokerRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Shazam!Rated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
Dragon Ball Super: BrolyRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Solo: A Star Wars StoryRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 3.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 2.5
Justice LeagueRated ★ 2.0