Titles you rated
Die Hard 2Rated ★ 2.5
Child's PlayRated ★ 4.0
AliensRated ★ 2.0
Portrait of a BeautyRated ★ 1.5
Deep ImpactRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 2.0
SerendipityRated ★ 2.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 1.0
BeatRated ★ 4.0
There's Something About MaryRated ★ 2.0
Jurassic Park IIIRated ★ 1.5
FarinelliRated ★ 3.5
Home Alone 3Rated ★ 1.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 2.5
Mrs. DoubtfireRated ★ 2.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.0
SpeedRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 5.0