Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Fantastic Mr. FoxRated ★ 3.5
ChicagoRated ★ 4.5
Manchester by the SeaRated ★ 4.0
There Will Be BloodRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.0
The GameRated ★ 3.0
ZodiacRated ★ 3.5
The Lives of OthersRated ★ 4.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 2.0
HuntRated ★ 3.5
Revolutionary RoadRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 2.0
Coin Locker GirlRated ★ 2.0
Love ForecastRated ★ 2.0
Hello BrotherRated ★ 0.5
Silent HillRated ★ 3.0