Titles you rated
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Final DestinationRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
RevelationRated ★ 1.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 1.5
HarbinRated ★ 3.5