Titles you rated
Green BookRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.0
Inside the Mind of a CatRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5