Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 2.0
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 2.5
Glass HeartRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Love Me to DeathRated ★ 3.0
Hot SpotRated ★ 4.5
When the Stars GossipRated ★ 1.5
The TrunkRated ★ 2.5
Hidden LoveRated ★ 4.0
Love Between Fairy and DevilRated ★ 3.5
The Judge from HellRated ★ 3.0
Beyond GoodbyeRated ★ 2.5
The Bear Season 3Rated ★ 4.0
The Bear Season 2Rated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 5.0
Emily in Paris Season 4Rated ★ 2.5
Queen WooRated ★ 2.5
The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 3.0
The TyrantRated ★ 2.5
The Midnight Romance in HagwonRated ★ 3.0