Movies
Ratings
19
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.5
In TimeRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5