Movies
Ratings
344
Look BackRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 3.5
At the BenchRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 5.0
A Complete UnknownRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 2.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
Seishun18x2 Kimi eto Tsuzuku MichiRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
CobwebRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5