Titles you rated
Food for the SoulRated ★ 3.0
Legal HighRated ★ 4.0
The Dangers in My Heart Season 2Rated ★ 4.0
The Dangers in My HeartRated ★ 3.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 5.0
BARTENDER Glass of GodRated ★ 3.5
Too Many Losing Heroines!Rated ★ 4.0
Girls Band CryRated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 4.5
If My Favorite Pop Idol Made it to the Budokan, I Would DieRated ★ 2.5
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 4.5
Kono Koi Atatamemasu kaRated ★ 3.5
Yuru Camp△Rated ★ 4.0
Love That Makes You CryRated ★ 3.5
A Meal Makes Her ForgetRated ★ 3.5
Overprotected KahokoRated ★ 3.5