Titles you rated
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Bloody TieRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0- The ScamRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.0
BlindRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5