Titles you rated
Severance Season 1Rated ★ 4.5
The Bear Season 2Rated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 2.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
The Silent SeaRated ★ 2.5
Why Women KillRated ★ 3.0
YouRated ★ 3.5