Series
Ratings
125
Run, Jang MiRated ★ 2.5
Apgujeong Midnight SunRated ★ 3.0
New Tales of the GisaengRated ★ 3.0
Idle MermaidRated ★ 1.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.0
Romance TownRated ★ 2.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 1.5
Fashion KingRated ★ 1.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 3.5- Hwapyeong Princess's Weight LossRated ★ 3.0
Righteous LoveRated ★ 2.5- The LoverRated ★ 2.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 1.0
Three BrothersRated ★ 3.5
Baby Faced BeautyRated ★ 3.0
Sharp1Rated ★ 3.0
HeartstringsRated ★ 1.5