Series
Ratings
95
12 Years PromiseRated ★ 3.0
What is MomRated ★ 3.0
Liar GameRated ★ 3.5- Living Among the RichRated ★ 3.0
Wonderful MamaRated ★ 2.5- Go Mom Go!Rated ★ 2.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 1.5
Everybody Say KimchiRated ★ 1.0
Cutie PieRated ★ 3.5
It's Okay, Daddy's GirlRated ★ 3.0
Birth SecretRated ★ 3.0
StandbyRated ★ 0.5- FamilyRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Pure LoveRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 4.0
Over the RainbowRated ★ 4.0
Vampire IdolRated ★ 2.0
Plus Nine BoysRated ★ 1.5
Honest LivingRated ★ 3.5