Titles you rated
GoosebumpsRated ★ 2.5
AliensRated ★ 3.5
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 3.5
You Call It PassionRated ★ 3.0
The VillainessRated ★ 3.5
SplitRated ★ 3.5
I Am a HeroRated ★ 3.0
The Brand New TestamentRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 3.5
Resident EvilRated ★ 3.0
CloverfieldRated ★ 3.0
Annabelle: CreationRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
LifeRated ★ 4.0
13 Going on 30Rated ★ 3.0
Parasyte: Part 2Rated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 2.5