Movies
Ratings
384
You've Got MailRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.5
I Can SpeakRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 3.0
BrooklynRated ★ 4.0
The King's Case NoteRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Empire of LustRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
DancerRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 3.5