Series
Ratings
72
AdolescenceRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.5