Titles you rated
Pots of GoldRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 2.5
Bubble GumRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 3.0
Empress CheonchuRated ★ 3.5
Princess Ja MyungRated ★ 5.0
Birth SecretRated ★ 4.0
Orange MarmaladeRated ★ 3.5
Ballad of Seo-dongRated ★ 5.0
Dear HeavenRated ★ 5.0
Endless LoveRated ★ 4.5
ResetRated ★ 5.0
New Tales of the GisaengRated ★ 3.5
Cain and AbelRated ★ 5.0
Idle MermaidRated ★ 5.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 2.5