Series
Ratings
14
The Beauty InsideRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
Lucky RomanceRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0