Movies
Ratings
15
JumanjiRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
QuickRated ★ 2.0
2012Rated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 2.0
The Terror LiveRated ★ 2.0
Home Alone 3Rated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0