Movies
Ratings
445
Ode to My FatherRated ★ 5.0
WarriorRated ★ 4.0
K-19: The WidowmakerRated ★ 4.5
TroyRated ★ 3.5
Easy ARated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 3.0
Deep ImpactRated ★ 3.5
Open CityRated ★ 2.5
TRON: LegacyRated ★ 2.5
Rush Hour 3Rated ★ 2.5
Heart is...Rated ★ 3.0
FluRated ★ 1.5
Miracle on 1st StreetRated ★ 3.0
Murder, Take OneRated ★ 3.0
The Hot ChickRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0