Titles you rated
MementoRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 2.0
Life of PiRated ★ 2.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 0.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.5
Kung Fu HustleRated ★ 1.5
The PiratesRated ★ 3.5