Movies
Ratings
495
American SniperRated ★ 3.5
Alien: CovenantRated ★ 3.5
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of KazakhstanRated ★ 4.5
The A-TeamRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
PaycheckRated ★ 3.5
Malcolm XRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 5.0
2009: Lost MemoriesRated ★ 1.0
Battle RoyaleRated ★ 2.0
CubeRated ★ 4.5
TEKKEN: Blood VengeanceRated ★ 1.0
The Texas Chain Saw MassacreRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 5.0
Are You Scared?Rated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 2.5
The ExperimentRated ★ 4.0