Titles you rated
Alien: RomulusRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
The Fall GuyRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.0
Venom: The Last DanceRated ★ 2.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 2.0
Transformers: Rise of the BeastsRated ★ 2.0
Black AdamRated ★ 3.0
MindhuntersRated ★ 3.0
Free GuyRated ★ 3.0
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 2.5