Titles you rated
Grave of the FirefliesRated ★ 4.0
Bring Me the Head of Alfredo GarciaRated ★ 4.0
Mystery TrainRated ★ 4.0
GloriaRated ★ 4.0
Twin Peaks: Fire Walk with MeRated ★ 4.0
Short CutsRated ★ 4.0
An American Werewolf in ParisRated ★ 3.5
La HaineRated ★ 5.0
12 StrongRated ★ 3.0
The Fisher KingRated ★ 4.5
The Road to El DoradoRated ★ 4.0
Ferpect CrimeRated ★ 4.5
BorgmanRated ★ 4.0- The Beautiful PersonRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 0.5
The LobsterRated ★ 4.0
L.A. ConfidentialRated ★ 4.5
Leaving Las VegasRated ★ 4.5
UnforgivenRated ★ 5.0