Titles you rated
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.5
Thirteen GhostsRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
BlindnessRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0