Movies
Ratings
200
BladeRated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 4.5
Back to the FutureRated ★ 4.5
Home Alone 3Rated ★ 5.0
FlubberRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIRated ★ 5.0
Midnight FMRated ★ 4.0
Blade: TrinityRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The TuxedoRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 5.0
Van HelsingRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
My Boss, My HeroRated ★ 5.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 4.5
Die HardRated ★ 5.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 5.0