Titles you rated
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Tears in the AmazonRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Witch HuntRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Crime Scene 3Rated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 4.5
Delicious GuysRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Slam DunkRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 3.0
Band of BrothersRated ★ 4.0