Series
Ratings
114
UnnaturalRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.5- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0
ShooterRated ★ 3.0
ArrowRated ★ 2.5
Marvel's Jessica JonesRated ★ 3.0- DexterRated ★ 3.5
DexterRated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 3.5- Black ButlerRated ★ 4.5
- Haken no HinkakuRated ★ 4.0
- Rich Man, Poor Woman in New YorkRated ★ 2.5
Heartbroken ChocolatierRated ★ 2.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0- My Boss, My HeroRated ★ 4.0