Series
Ratings
80
Blue TowerRated ★ 0.5
Ojakgyo FamilyRated ★ 1.0
HeartstringsRated ★ 1.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 2.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.0
Three Daddies with One MommyRated ★ 0.5
Lovers of MusicRated ★ 3.0
Angel EyesRated ★ 0.5
MonstarRated ★ 0.5
Mom's Dead UpsetRated ★ 1.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 0.5- Magic Kid MasuriRated ★ 2.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 1.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 13Rated ★ 0.5
General Hospital 2Rated ★ 0.5
Likeable or NotRated ★ 2.0