Movies
Ratings
159
VeteranRated ★ 4.0
Love ForecastRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
The Divine MoveRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 3.5
SplitRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.5
Don JonRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 4.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5