Series
Ratings
16
DexterRated ★ 5.0- DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0