Titles you rated
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
Jupiter AscendingRated ★ 1.5
TenetRated ★ 3.0
The Bone CollectorRated ★ 4.0
13Rated ★ 3.0- Little Big SoldierRated ★ 3.0
Rambo Last BloodRated ★ 3.5
RamboRated ★ 4.0
Rambo IIIRated ★ 3.0
Rambo: First Blood Part IIRated ★ 4.5
First BloodRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
Deja VuRated ★ 4.5
Lady BirdRated ★ 3.5
The Equalizer 2Rated ★ 3.0
True LiesRated ★ 4.0
Edge of DarknessRated ★ 2.5
The President's Last BangRated ★ 3.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.5